Bio-Therapeutic

Bio-Therapeutic 

Bio-Therapeutic je nejvyhledávanější značka v oblasti estetické technologie. Byla založena v roce 1974 v americkém Seattlu, kde má hlavní sídlo dodnes. Její nynější prezident David Suzuki je uznávanou autoritou v estetické medicíně, které se věnuje již více jak 28 let. Pro jeho zkušenosti a nadšení je velmi často zmiňován v odborných magazínech o technologiích v oblasti estetiky.

Společnost Bio-Therapeutic kladla již od svého počátku silný důraz na vyvíjení a zdokonalování technologií využívaných v oblasti péče o pleť a opakovaně způsobila převrat v oboru estetiky svými nejmodernějšími neinvazivními přístroji, vyhrávajících mnoho prestižních ocenění po celém světě.

Bio-Therapeutic provedla spoustu klinických studií, které prokázaly výborné účinky použitých mechanismů a technologií v jejich profesionálních přístrojích. Některé z nich dokonce využívají i patentované technologie Suzuki Sequencing™ disponující stovkami frekvencí, které jsou podobné těm v lidském těle a výrazně zvyšují účinnost přístrojů.

Bio-Therapeutic je oficiálním dodavatelem přístrojů pro Mezinárodní dermální institut (IDI) a Dermalogica

 

SPAEQ-HERO-1920X610

 

 

Nejprodávanější

  • bt sonic 2.0Tip
    Revoluční produkt, který přináší sonickému čištění pleti zcela jiný význam.
    Dostupnost:Skladem
    Kód:MF-61
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.