Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 55 €! 2 vzorky zdarma ke každé objednávce.

3 největší přínosy vitamínu C pro pleť

 Obrázek1

 

Rozjasněte, zpevněte a chraňte – pomozte své pleti se bránit!

__________________             hlavní body        __________________

  • Vitamín C je jeden z nejúčinnějších dostupných antioxidantů
  • Mnoho produktů však obsahuje nestabilní formy vitamínu C, které nejsou účinné
  • Produkty BioLumin-C využívají super stabilních složek pro zajištění maximálních přínosů pro pleť

 

 

Nejspíš už víte, že vitamín C je důležitý pro celkové zdraví a dobrou kondici ve všech směrech. Věděli jste však, že je také zásobárnou účinných látek péče o pleť? Topicky aplikovaný vitamín C je jeden z nejúčinnějších dostupných antioxidantů – a opravdu dostává své pověsti tím, jak účinně řeší primární příčiny předčasného stárnutí, aby byla vaše pleť zářivější a pevnější.

 

Zde je přehled toho, co může denní dávka vitamínu C pro vaši pleť udělat!

 

rozjasnit ji

V průběhu času dochází působením vnitřních (přirozených) a vnějších (environmentálních) vlivů ke změnám ve struktuře pleti, což vede ke vzniku nejednotné pigmentace. Ať už se jedná o „stařecké skvrny“ způsobené UV zářením nebo pozánětlivou hyperpigmentaci, nejsou tmavé skvrny pro vitamín C žádný oříšek: napomáhá totiž příčiny nejednotné pigmentace potlačovat, a účinně tak pleť rozjasňuje.

 

zpevnit

Dalším významným přínosem vitamínu C je, že obnovuje povrch pleti. Podporuje produkci látek, které udržují pleť viditelně pevnou, a pomáhá tak redukovat jemné linky a vrásky.

 

bránit

V tomto ohledu se mohou antioxidační vlastnosti vitamínu C naplno projevit. Vitamín C pomáhá mařit účinek oxidačního stresu a poškození volnými radikály tím, že neutralizuje škodlivé molekuly. Nejlepší na tom však je, že podle nejnovějšího výzkumu vitamín C ve skutečnosti také podporuje přirozený obranný systém pleti, čímž jí pomáhá se proti oxidačnímu stresu bránit.

 

 

Má to však jeden háček. Aby vitamín C opravdu pomohl pleť rozjasnit, zpevnit a bránit ji, musí se do pleti dostat – a složení produktů často obsahují nestálé složky, které ztrácí účinek ještě dříve, než se na pleť vůbec dostanou. Chcete-li si být jistí, že vaše sérum s vitamínem C bude mít maximální účinek, vyberte si to s obsahem stabilních složek, které jsou schopné se dostat přesně tam, kde je pleť nejvíce potřebuje.

Naše volba? Super stabilní, vysoce biodostupné NOVÉ BioLumin-C Eye Serum a BioLumin-C Serum!

 

Spuštění prodeje NOVÉHO BioLumin-C Eye Serum začne 20.1.2020 v 17:00.

 

Získejte více tipů pro péči o pleť na dermalogica.cz