Doprava zdarma pro objednávky nad 990 Kč/39 Eur!

našli jsme dokonalou noční péči o pleť

Product with Swipe and Ingredients - Sound Sleep Cocoon

Použití speciálního nočního krému je skvělý způsob, jak podpořit noční regenerační proces pleti. Víte však, že pokud optimalizujete svou každodenní noční péči o pleť, pomůžete vašemu nočnímu hydratačnímu produktu odvést tu nejlepší práci? Zde je pár jednoduchých zlepšováků, díky nimž bude váš noční krém ještě účinnější – a vaše pleť zářivá hned po probuzení.

čištění

Všechny produkty – včetně těch hydratačních – působí nejlépe na čisté pleti. Doporučujeme začít s dvojím čištěním Dermalogica, které rozpustí vrstvu mastných usazenin, poté odstraní nečistoty a odhalí vaši zatím nejčistší pleť.

tonizace

Tonikum je klíčem k tomu, aby vaše produkty pleťové péče opravdu fungovaly. Použijte jej před spaním pro vyrovnání pórovitosti pleti (přeloženo: pro přípravu na to, aby vstřebala aktivní složky hydratačního produktu) a ochranu proti útokům vlivů z okolního prostředí.

péče

Každý člověk má jinou pleť a ta se neustále mění v závislosti na změnách ročních období, životního stylu a dalších faktorů. Každou noc proto aplikujte, coby součást pravidelné péče o pleť, speciální péči určenou pro potíže s pletí, s jakými se zrovna potýkáte.

vrstvení

Inspirace pro dermální vrstvení pochází z korejských rituálů krásy, přičemž se jedná o akt nanášení několika vrstev produktu na čistou pleť. Vrstvení umožní pleti vstřebat větší množství hydratačních složek a vy se tak můžete těšit ze zdravě vypadající a zcela hydratované pleti.

Je to jednoduché: Naneste malé množství produktu na pleť celého obličeje a krku. Po chvíli, dokud je pleť ještě vlhká, vklepejte do pleti další část, opakujte až pětkrát. Tato technika se skvěle hodí pro tonika, produkty speciální péče a hydratační produkty s lehounkým složením, jako je Sound Sleep Cocoon™!

 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.