Doprava zdarma od 1 490 Kč / 55 Eur! ❤️ 3 vzorky ke každé objednávce ZDARMA!

Náš příběh

Návrh bez názvu-20

 

Jsme Dermalogica a tohle je péče o pleť na celý život.

Dermalogica je volbou číslo jedna v profesionální péči o pleť. 

Naše vášeň pro zdravou pleť hraničí s posedlostí. Dermalogicu založila pleťová terapeutka, a proto víme, jak pro vás na míru vytvořit a přizpůsobit péči o pleť, která skutečně funguje - nejen dnes, ale po celý váš život. Naším cílem je stále to samé: Vytvářet inovativní produkty, které aktivně zlepšují zdraví pleti a jsou dostupné u kvalifikovaných odborníků vyškolených v akademii Dermalogica.

Kopie návrhu highlights derma

proč je Dermalogica jiná?

Důvodem pro založení značky Dermalogica byla snaha přinést do odvětví péče o pleť něco nového: Řadu produktů, v nichž se spojují ty nejlepší vědecké poznatky s přírodou, a které aktivně zlepšují zdraví pleti. Proměnit takovou vizi v realitu vyžaduje inovativní přístup při vývoji produktu. Tímto se lišíme od ostatních:

praktické zkušenosti

Nepodléháme pomíjivým trendům ani nevymýšlíme žádné triky; spolupracujeme přímo s pleťovými terapeuty po celém světě, abychom vytvořili produkty a služby přinášející opravdové výsledky.

opravdové výsledky

Chcete důkaz, že náš přístup k péči o pleť funguje? Stačí jej vyzkoušet! Dermalogica je nejdůvěryhodnější, nejpoužívanější a nejdoporučovanější značkou odborných pleťových terapeutů na celém světě. 

ošetření

Ročně školíme více, než 100 000 nezávislých pleťových terapeutů v 82 zemích, aby uměli odborně ošetřit jakýkoli problém s pletí a pomohli vám získat co nejzdravější pleť.

naše produkty jsou: 

vegan - friendly

cruelty - free - certifikáty organizace Leaping Bunny a PETA

bez umělých parfemací a barviv

bez parabenů, bez alkoholu, bez lanolinu, bez minerálních olejů a bez lepku

highlights derma

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.