Doprava zdarma od 1 490 Kč / 55 Eur! ❤️ 2 vzorky nebo dárek ZDARMA ke každé objednávce!

ošetření

Kvalitní salonové ošetření dermalogica

Vaše nejlepší pleť začíná v našich rukách!

Vaše nejlepší pleť začíná v rukách nezávislého pleťového terapeuta Dermalogica! Najděte pleťového terapeuta ve vašem okolí - a navštivte nás osobně, abychom vám poskytli péči na míru, vzorky produktů a mnoho dalšího.

salon lokátor

Návrh bez názvu-7

express 

Face mapping®

zdarma v případě nákupu produktů

Profesionální hloubková analýza pleti na základě vaší pleti a životního stylu. Ukážeme vám, jak dosáhnout zdravější pokožky, vyřešíme všechny vaše problémy a sestavíme vám plán produktů na domácí použití a doporučíme plán ošetření.

Face Fit®

Vyřešte rychle problémy s pokožkou pomocí našeho 10minutového expresního ošetření. Nechte svého pleťového terapeuta, aby vám ukázal profesionální tipy a triky, jak získat zdravou pleť, která září. Skvělé, pokud spěcháte a potřebujete rychlou podporu nebo před speciální událostí. Zahrnuje analýzu pleti Face Mapping, přizpůsobené expresní ošetření pleti a doporučení produktů.


 

proskin (cílené a komplexní ošetření)

Proskin 30'

Ošetření, které trvá 30 minut.

Cílené ošetření, individuálně přizpůsobené podle analýzy pleti Face Mapping®. Nechte našeho odborného pleťového terapeuta navrhnout toto 30-ti minutové ošetření konkrétně jen pro vás a vaše specifické potřeby pleti. Jedinečné ošetření pleti, přizpůsobené vaší pleti i vašemu času.

Proskin 60'

Ošetření, které trvá 60 minut.

Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. Toto ultimátní, plně personalizované ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce.

 

signature (cílená péče na konkrétní problém)

ProPower Peel 30'

Ošetření, které trvá 30 minut.

Expresní 30-ti minutové ošetření vysoce aktivním chemickým peelem ProPower Peel, přizpůsobené potřebám vaší pleti. Toto intenzivní ošetření vyhlazuje pokožku a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace či předčasného stárnutí.

ProPower Peel 60'

Ošetření, které trvá 60 minut.

Maximálně účinné a plně přizpůsobené: nikdy jste neměli ošetření chemickým peelem, jako je toto! Komplexní 60-ti minutové ošetření spojuje náš ProPower Peel s pokročilými technikami ošetření pleti, individuálně přizpůsobené na neustále se měnící potřeby vaší pokožky.

ProFirm Neck + Skin

Ošetření, které trvá 60 minut.

Funguje jako cvičení pro váš krk a obličej, přičemž využívá jedinečné kombinace technik fasciální masáže zlepšující pevnost a napětí pleti obličeje a produktů obnovující texturu a doplňující výživu pro zajištění hebkosti pleti.

ProBright

Ošetření, které trvá 30 minut.

Vysoce intenzivní třífázové ošetření, které zvyšuje vstřebávání rozjasňujících aktivních látek vitamínu C, niacinamidu a hexylresorcinolu do pleti. Díky tomu řeší potíže s tmavými  skvrnami a zmírňuje nerovnoměrnou pigmentaci, aby byla vaše pleť zářivější.

Pro Eye Flash

Ošetření, které trvá 30 minut.

Pro Eye Flash je účinné ošetření, které pomáhá tonizovat, vyhladit a rozjasnit oční kontury prostřednictvím intenzivní stimulace a infuze aktivních rostlinných látek.

Pro Clear

Ošetření, které trvá 60 minut.

Zaměřuje se na všechny typy zánětů prostřednictvím důkladného vyčištění pleti. Ať už se jedná o pleť s černými tečkami nebo pleť s aktivními záněty. Toto profesionální ošetření pomáhá vyčistit zanesenou pleť a zklidnit pozánětlivé podráždění pleti pomocí profesionálních produktů a technik pro zklidnění pleti.

 

Návrh bez názvu-7 

Věděli jste?

Vaše kůže je živoucím orgánem, neustále reagujícím na změny. Doporučujeme tedy navštívit nás alespoň čtyřikrát ročně k aktualizaci vašeho osobního Skin Fitness plánu.