Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 65 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma.

ošetření

Kvalitní salonové ošetření dermalogica

Vaše nejlepší pleť začíná v našich rukách!

Svěřte se do rukou profesionálního pleťového terapeuta a užijte si tu nejlepší pleť, jakou jste kdy měli! Ošetření se přizpůsobí aktuálním potřebám vaší pokožky a zajistí jí zdravý a zářivý vzhled. Najděte pleťového terapeuta Dermalogica ve svém okolí a dopřejte si péči na míru.

 

Tlačítko Salony Derma_1

 

Návrh bez názvu-7

Jaká ošetření salony Dermalogica nabízejí?

 

express (pro ty, co spěchají)

 

Face mapping®

(ošetření získáte k nákupu produktů v salonu zdarma)

Zjistěte prostřednictvím profesionální hloubkové analýzy pleti, jak dosáhnout zdravější pokožky. Díky face mappingu vám na základě stavu vaší pleti a životního stylu pomůžeme vyřešit problémy s pletí, doporučíme vhodné produkty na domácí péči a navrhneme vhodný plán ošetření.

 

Face Fit® 

Ošetření, které trvá 10 minut.

Rádi byste své pleti dopřáli vzpruhu, ale potýkáte se s nedostatkem času? Pak vsaďte na expresní ošetření Face Fit, které během 10 minut udělá s vaší pokožkou malý zázrak. Během krátké chvilky vám pleťový terapeut provede analýzu pleti face mapping i rychlé ošetření podle vašich potřeb. Doporučí vám vhodné produkty a přidá profesionální tipy, jak dosáhnout zdravé a zářivé pleti. Toto ošetření oceníte například před speciálními událostmi.


 

proskin (cílené a komplexní ošetření)

 

Proskin 30'

Ošetření, které trvá 30 minut.

Na základě provedené hloubkové analýzy pleti face mapping vám pleťový terapeut navrhne cílené ošetření přesně podle toho, co vaše pokožka zrovna nejvíce potřebuje. Zohlední všechny specifické potřeby a navíc se přizpůsobí nejen vaší pleti, ale i časovým možnostem.

 

Proskin 60'

Ošetření, které trvá 60 minut.

Užijte si chvíli jen pro sebe díky jedinečnému komplexnímu ošetření profesionálními produkty za použití specifických technik a nejmodernějších technologií. Součástí je exfoliace pleti, extrakce, masáž a aplikace masky či séra. Pleťový terapeut vše přizpůsobí vašim individuálním potřebám a nabídne tak relaxační cestu ke zdravé pokožce.

 

signature (cílená péče na konkrétní problém)

 

ProPower Peel 30'

Ošetření, které trvá 30 minut.

Trápí vás jemné linky, vrásky, nerovnoměrná pigmentace nebo akné? Pak vsaďte na třicetiminutové ošetření vysoce aktivním chemickým peelingem Pro Power Peel. Ošetření se přizpůsobí specifickým projevům vaší pleti a zajistí hloubkovou exfoliaci, obnovu a hebkost pokožky.

 

ProPower Peel 60'

Ošetření, které trvá 60 minut.

Objevte intenzivní sílu chemického peelingu! Během hodiny si vaše pleť užije hloubkovou exfoliaci i pokročilé techniky ošetření pleti. Jedná se o komplexní ošetření, které reaguje na individuální a neustále se měnící potřeby pokožky a zanechá pleť krásně hladkou.

 

ProFirm Neck + Skin

Ošetření, které trvá 60 minut.

I váš krk si zaslouží profesionální péči! Pokud na tuto oblast při domácí péči trochu zapomínáte, vyzkoušejte ošetření Pro Fim Neck + Skin, které funguje jako cvičení pro váš krk i obličej. Kombinuje techniky fasciální masáže pro zlepšení pevnosti pokožky obličeje a produkty pro doplnění výživy a obnovení textury pokožky. Odcházet budete odpočinutí a s dokonale hebkou a vypnutou pletí.

 

ProBright

Ošetření, které trvá 30 minut.

Vysoce intenzivní ošetření ve třech krocích bojuje proti tmavým skvrnám a nejednotnému tónu a zajišťuje zářivou pleť. Nejprve vás čeká peeling pro lepší vstřebávání aktivních složek, následně je pleti dodáno trio aktivních látek pro výrazné rozjasnění – vitamín C, niacinamid a hexylresorcinol.

 

Pro Eye Flash

Ošetření, které trvá 30 minut.

Skutečný relax a vzpruha v jednom pro jemnou pokožku očního okolí, to je ošetření Pro Eye Flash. Během 30 minut nabídne tonizaci, vyhlazení a rozjasnění očních kontur, a to za pomoci intenzivní stimulace a infuze aktivních rostlinných látek.

 

Pro Clear

Ošetření, které trvá 60 minut.

Začněte svou cestu ke skutečně čisté pleti s ošetřením Pro Clear. Ať už vás trápí jakýkoliv typ akné, pleťový terapeut se během hodiny zaměří na důkladné vyčištění pleti, extrakci a zklidnění podráždění pomocí vhodných produktů i technik.

 

Návrh bez názvu-7Věděli jste?

Vaše kůže je živoucím orgánem, neustále reagujícím na změny. Doporučujeme tedy navštívit nás alespoň čtyřikrát ročně k aktualizaci vašeho osobního Skin Fitness plánu.