Doprava zdarma! ❤️ 3 vzorky ke každé objednávce ZDARMA!

ošetření

uvodni foto_služby-2

Vaše nejlepší pleť začíná v našich rukách!

Vaše nejlepší pleť začíná v rukách nezávislého pleťového terapeuta Dermalogica! Najděte pleťového terapeuta ve vašem okolí - a navštivte nás osobně, abychom vám poskytli péči na míru, vzorky produktů a mnoho dalšího.

salon lokátor

Návrh bez názvu-7

express 

skin fitness plan na základě Face mapping®

zdarma | skin bar® 

Profesionální analýza (5-ti minutová) založená na základu stavu vaší pleti a životního stylu. Naši odborní pleťoví terapeuti vám doporučí, jak dosáhnout nejzdravější pokožky a jak řešit jakékoli stavy pleti. Získáte také personalizovaný plán péče o pleť - Skin Fitness plán - s doporučenou péčí a vzorky produktů na míru vaší pleti. 

facefit® 

Rychlé a efektivní ošetření pleti (10-ti minutové) s našimi inovativními produkty pro bezchybnou pleť. Ideální pro speciální událost, sezónní péči o pokožku nebo rychlé zdokonalení pleti. 

 

proskin (cílené a komplexní ošetření)

proskin 30'

Cílené ošetření, individuálně přizpůsobené podle analýzy pleti Face Mapping®. Nechte našeho odborného pleťového terapeuta navrhnout toto 30-ti minutové ošetření konkrétně jen pro vás a vaše specifické potřeby pleti. Jedinečné ošetření pleti, přizpůsobené vaší pleti i vašemu času.

proskin 60'

Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. Toto ultimátní, plně personalizované ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce.

proskin 60'digital detox | očista od "digitálního znečištění"

Digital Detox je vylepšením služby ProSkin 60 na míru, které vás dokáže odpojit od digitálního světa a vnímat sílu dotyku - zatímto vaše pleť se mění do toho nejlepšího a nejzdravějšího možného stavu. 

Proč Digital Detox?

 

signature (speciální péče)

propower peel 30'

Expresní 30-ti minutové ošetření vysoce aktivním chemickým peelem ProPower Peel, přizpůsobené potřebám vaší pleti. Toto intenzivní ošetření vyhlazuje pokožku a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace či předčasného stárnutí.

propower peel 60'

Maximálně účinné a plně přizpůsobené: nikdy jste neměli ošetření chemickým peelem, jako je toto! Komplexní 60-ti minutové ošetření spojuje náš ProPower Peel s pokročilými technikami ošetření pleti, individuálně přizpůsobené na neustále se měnící potřeby vaší pokožky.

Návrh bez názvu-7 

Věděli jste?

Vaše kůže je živoucím orgánem, neustále reagujícím na změny. Doporučujeme tedy navštívit nás alespoň čtyřikrát ročně k aktualizaci vašeho osobního Skin Fitness plánu.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.