Doprava zdarma pro objednávky nad 990 Kč/39 Eur!

Salon lokátor

V Dermalogice věříme, že profesionální ošetření pleti musí být nezapomenutelným zážitkem - nejen proto, že se budete během ošetření cítit úžasně - ale proto, že výsledek po ošetření bude pokaždé neuvěřitelný.

Naši pleťoví terapeuti jsou jedni z nejlépe vyškolených profesionálů v oboru péče o pleť a to i díky postgraduální certifikaci od The International Dermal Institue (Mezinárodní dermální institut). 

Hledáte ty nejlepší v oboru? Navštivte jednoho z našich vyškolených expertů - seznam najdete zde.

 

V salon lokátoru najdete nejen informace o tom, kde navštívit pleťového terapeuta Dermalogica, ale také informace o jednotlivých úrovních terapeutů dle jejich certifikace:

Certified (certifikovaný terapeut)

Pleťoví terapeuti, kteří získali certifikát z Mezinárodního dermálního institutu, mají licenci k prodeji a používání značky Dermalogica ve svých salonech. 

Specialist (specialista)

Pleťoví terapeuti, kteří získali certifikát z Mezinárodního dermálního institutu, mají licenci k prodeji a používání značky Dermalogica ve svých salonech. Disponují pokročilou úrovní vzdělání v oblasti péče o pleť.

Expert (expert) image001

Pleťoví terapeuti, kteří získali certifikát z Mezinárodního dermálního institutu, mají licenci k prodeji a používání značky Dermalogica ve svých salonech. Disponují naší nejvyšší úrovní vzdělání v oblasti péče o pleť.

Přehledný seznam dermalogica Expertů najdete ZDE.

 

Co to znamená pro vaši pokožku?

Zcela jednoduše: Dokonalé ošetření, inovativní produkty a okamžité výsledky.

Kopie návrhu uvodni foto_služby-2

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.