Doprava zdarma od 1 490 Kč / 55 Eur! ❤️ 3 vzorky ke každé objednávce ZDARMA!

Salon lokátor

V Dermalogice věříme, že profesionální ošetření pleti musí být nezapomenutelným zážitkem - nejen proto, že se budete během ošetření cítit úžasně - ale proto, že výsledek po ošetření bude pokaždé neuvěřitelný.

Nezávislé salony nabízí jedny z nejlépe vyškolených profesionálů v oboru péče o pleť a to i díky postgraduální certifikaci od The International Dermal Institue (Mezinárodní dermální institut).

 

Seznam expertů dermalogica naleznete zde.

Salony dermalogica a dermalogica expert naleznete zde.

V salon lokátoru najdete nejen informace o tom, kde navštívit pleťového terapeuta Dermalogica, ale také informace o jednotlivých úrovních terapeutů dle jejich certifikace.

 

Certified (certifikovaný terapeut)

Pleťoví terapeuti, kteří získali certifikát z Mezinárodního dermálního institutu, mají licenci k prodeji a používání značky Dermalogica ve svých salonech. 

Specialist (specialista)

Pleťoví terapeuti, kteří získali certifikát z Mezinárodního dermálního institutu, mají licenci k prodeji a používání značky Dermalogica ve svých salonech. Disponují pokročilou úrovní vzdělání v oblasti péče o pleť.

Expert (expert) image001

Pleťoví terapeuti, kteří získali certifikát z Mezinárodního dermálního institutu, mají licenci k prodeji a používání značky Dermalogica ve svých salonech. Disponují naší nejvyšší úrovní vzdělání v oblasti péče o pleť. Seznam expertů dermalogica naleznete zde.

 

Co to znamená pro vaši pokožku?

Zcela jednoduše: dokonalé ošetření, inovativní produkty a okamžité výsledky.

Kopie návrhu uvodni foto_služby-2

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.