Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 65 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma.

Který exfoliant je pro vás ten pravý?

Pravý pleťový exfoliant

Když si vybíráte exfoliant, je nanejvýš důležité, abyste znali názvy složek.

Začít můžete s tímto shrnutím těch nejlepších složek exfoliantů, poté si promluvte s vaším pleťovým terapeutem Dermalogica o tom, jak vybrat exfoliant, který bude nejlépe vyhovovat potřebám vaší pleti, vašemu životnímu stylu a osobním preferencím. A mějte na paměti: Jestliže používáte exfoliační produkty předepsané lékařem, poraďte se s ním dříve, než do svého pravidelného režimu přidáte další, abyste to s péčí nepřehnali.

Kyselina mléčná

Tato alfa-hydroxy kyselina pomáhá vyhladit pleť a stimulovat obnovu buněk, aniž by pleť dehydrovala. Společně s dalšími AHA kyselinami a ovocnými exfoliačními enzymy ji najdete v produktu Rapid Reveal Peel.

Retinol

Čistý vitamín A je zlatým standardem pro dosažení zářivější pleti a zmírnění viditelných známek stárnutí pleti. Najdete jej v produktech Overnight Retinol Repair a Age Reversal Eye Complex.

Kyselina fytová

Tato fyto–chemická látka se nachází v rýžových otrubách, zjemňuje pleť a pomáhá bezpečně odstranit nečistoty a odumřelé buňky z povrchu pleti a dodat jí tak výraz. Najdete ji v produktech Daily Microfoliant® a Daily Superfoliant™, v nichž je obsažena v podobě velmi jemného prášku, který je natolik šetrný, že je vhodný dokonce i pro tu nejcitlivější pleť.

Výtažek z opuncie

Tato nekyselá směs pochází ze sukulentu ze Sonorské pouště, který je schopen žít v nepříznivých podmínkách, a pomáhá urychlit přirozený exfoliační proces pleti a zmírnit známky stárnutí pleti. Najdete jej v abrazivním exfoliantu MultiVitamin Thermafoliant®.

Kyselina salicylová

Beta-hydroxy kyselina pomáhá vyhladit pleť, bojovat se zánětem a odstranit odumřelé pleťové buňky tím, že rozštěpí vazby mezi buňkami. Společně s kyselinou mléčnou ji najdete v produktu Gentle Cream Exfoliant.

Výtažek z plodu ibišku

Je bohatým zdrojem vitamínu C a kyseliny pyrohroznové, a díky výjimečné hydratační schopnosti pomáhá vyhladit a rozzářit pleť bez podráždění. Najdete jej v bezoplachovém exfoliantu Daily Resurfacer, který obsahuje také kyselinu salicylovou.